+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>industrial>depo

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504464931194.png

Fast ndërtuar struktura e parafabrikuara çelikut depo

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

lloj: Light frame steel 

material:Q235B,Q345 

Kulmi dhe mur material:50mm rock wall sandwich panel 

Kolonë dhe sipërfaqja rreze trajtim:2 Shtresa anti-ndryshket ngjyrosur 100um 

Ngjyra e panelit:Navy-blue and cream color(ngjyra e përshtatur) 

madhësi:50m*40m*6m (madhësia e përshtatur) 

Door:Steel electric rolling door 

Window:Aluminum window