+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>industrial>punishte

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504581616587.png

Customized seminar strukturë çeliku

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

material:Q345, Q235B

kornizë kryesore:çeliku nxehtë mbështjellë dhe ngjitur

Kulmi dhe mur material:50mm PU panel

Kolonë dhe sipërfaqja rreze trajtim:2 Shtresa anti-ndryshket ngjyrosur 100um

Forma Connection:Bolt connection

Ngjyra e panelit:argjend(ngjyra e përshtatur)

madhësi:68m*32m*10m (madhësia e përshtatur)

instalim:Me udhëzim inxhinier